ŚLĄSKIE BERANIE - 29 listopada 2019


 Spiewanie285

PROTOKÓŁ Z GMINNEGO KONKURSU „ŚPIEWOMY I BEROMY PO ŚLĄSKU”

 Komisja konkursowa dokonała oceny i przyznała nagrody w czterech kategoriach

  • występy przedszkolne
  • recytatorzy
  • soliści, zespoły wokalne
  • scenki rodzajowe

PRZEDSZKOLA

I miejsce:

  • Zofia Błaszczyk – Publiczne Przedszkole Olszowa
  • Wojciech Bachen – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka

II miejsce:

  • Wojciech Matuszek – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Kajetan Ciupka – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Antoni Janota – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Publiczne Przedszkole Stary Ujazd

III miejsce:

  • Mikołaj Długosz-Mika, Martyna Grabiec, Aleksander Proksza, Pola Proksza,
  • Natalia Wysada – Publiczne Przedszkole Olszowa
  • Maja Sikorska – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Maksymilian Kolenda – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Magdalena Wąsowicz – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Veronika Steinert – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Barbara Bachen – Publiczne Przedszkole Zimna Wódka
  • Publiczne Przedszkole Ujazd grupa „Biedronki”

SZKOŁY

SOLIŚCI I ZESPOŁY WOKALNE

I miejsce

  • Wiktoria Potempa – PSP Ujazd
  • Natalia Plachetka – PSP Olszowa
  • Nikola Białas i Natalia Plachetka – PSP Olszowa

 

II miejsce

  • Katarzyna Palus – PSP Jaryszów

III miejsce

  • Nikola Białas – PSP Olszowa
  • Claudia Lebok, Maja Lizon, Paulina Plachetka – PSP Jaryszów

 

RECYTATORZY KLASY I - IV

I miejsce

 

  • Emilia Moskała – SF Sieroniowice
  • Bartosz Kalisz – PSP Jaryszów
  • Hanna Nowara – SF Sieroniowice
  • Kinga Hajduk – SF Sieroniowice
  • Dominika Heide – PSP Jaryszów

II miejsce

  • Laura Godula – SF Sieroniowice
  • Lena Matuszek – SF Sieroniowice
  • Łukasz Lebok – PSP Jaryszów
  • Mateusz Głowania – SF Sieroniowice

III miejsce

 

  • Paulina Palm – SF Sieroniowice
  • Paskal Lizon – SF Sieroniowice
  • Sebastian Kołodziej – PSP Ujazd
  • Kamil Korczyński, Maksymilian Plachetka, Wojciech Ogaza, Daniel Siedlaczek – PSP Jaryszów

Wyróżnienia

  • Adrian Mikosz – SF Sieroniowice
  • Wojciech Nadziałek – SF Sieroniowice
  • Magdalena Sładek – SF Sieroniowice

 

 

RECYTATORZY KLASY V – VIII

I miejsce

  • Julia Głowania – PSP Ujazd
  • Oliwia Grecer – PSP Ujazd
  • Anastazja Kopiec – PSP Ujazd
  • Natalia Glinka – PSP Jaryszów
  • Klaudia Voight – PSP Olszowa

 

II miejsce

  • Melania Michalska – PSP Jaryszów
  • Małgorzata Oleś – PSP Jaryszów
  • Paweł Proksza – PSP Olszowa

III miejsce

  • Nicol Bartodziej – PSP Jaryszów
  • Natalia Mikulska – PSP Ujazd

 

Wyróżnienia

  • Jakub Kalisz – PSP Jaryszów
  • Milena Lipok – PSP Jaryszów
  • Katarzyna Glinka – PSP Jaryszów
  • Wiktoria Lebok – PSP Jaryszów
  • Paulina Dudek, Agata Grzywocz, Emilia Bryłka – PSP Jaryszów
  • Adriana Cyris, Milena Cyris, Zuzanna Sotor – PSP Jaryszów

SCENKI RODZAJOWE

I miejsce

  • PSP Ujazd – klasa II a
  • PSP Ujazd Wojciech – klasa VII b
  • PSP Olszowa – klasa V – VI
  • Katarzyna Palus, Iwona Malik, Paulina Gordzielik, Alan Konighaus – PSP Jaryszów
  • Jennifer Kocurek, Damian Pawletko, Natalia Mikulska – PSP Ujazd

II miejsce

  • PSP Ujazd – klasa I a
  • PSP Ujazd – klasa VIII a
  • Angelika Malik, Agata Cyris – PSP Ujazd

III miejsce

  • Nicol Bartodziej, Emilia Bartodziej – PSP Jaryszów
  • PSP Ujazd - Klasa V a i Damian Kwaśniok kl. I a